Veramie vs bīdāmie teritoriju vārti priekšrocības ripo

Droša izvēle Jūsu mājoklim!

 

Lai noslēgtu teritoriju ap privāto teritoriju, labākais risinājums teritoriju vārtu ierīkošana. Jūsu ērtībām piedāvājam bīdāmos vai veramos vārtus ar automātiku. Tie veiksmīgi norobežos teritoriju, gādājot par ikdienas komfortu un drošību.

 

Teritoriju vārti ir neatņemams papildinājums nožogotai teritorijai un gādā par autovadītāja, darbinieku, ģimenes locekļu un dzīvnieku komfortu un drošību. Bīdāmi vai verami vārti, izvēle atkarīga no vēlmēm un teritorijas īpatnībām.

Bezrūpīgai, ērtai un drošai darbībai ieteicams aprīkot ar vārtu automātiku, kas ātri atvērs un aizvērs vērtnes. Automātiskie vārti un papildus aprīkojums atvieglos iebraukšanu un gādās par objektu un cilvēku drošību. Ar pielāgojamu dizainu un materiālu izvēli tie iederēsies un akcentēs jebkuru teritoriju.

Mūsdienu kvalitatīvās tehnoloģijas rūpējas, lai automātiskie vārti ir kontrolējami vairākos veidos:

- manuāli

- ar sienas pogu, atslēgu

- tālvadības pulti

- kodu atslēgu

- pirkstu nospieduma lasītāju

 

Visi vārti ir papildināmi ar automātisko aprīkojumu, kas atvieglos ikdienas lietošanu un apmierinās Jūsu specifiskas vēlmes.

Katra risinājuma izvēli ietekmē teritorijas īpatnības, vajadzības un ēkas plānojums. Vārtu uzdevums ir ilgstoši kalpot, ērti un netraucēti veikt savas funkcijas un harmoniski iekļauties vides ainā un celtnes arhitektūrā.