RIPO teritoriju, garāžu un industriālie vārti pielāgosies Jūsu individuālajām vajadzībām. Kvalitāte un funkcionalitāte par pieejamām cenām!

 

 

Drošība un privātums ir iemesli, kāpēc ir vērts izvēlēties kvalitatīvus vārtus gan dzīvojamajām teritorijām, gan industriālos objektos.

  • Garāžu vārti ir katras privātmājas un daudzdzīvokļu ēkas papildinājums, bez kura pat vizuālais koptēls nav iedomājams. Garāža ir galvenā mājvieta automašīnai. Tā kalpo arī par saimniecības ēku un vienlaikus rūpējas par visas mājas drošību. Veicot vairākus uzdevumus vienlaicīgi, garāžu vārtiem jābūt īpaši izturīgiem. Lai tie pasargātu kustamo un nekustamo īpašumu un būtu ērti ikdienas lietošanā, ir svarīgi zināt savas vēlmes. Piedāvājums plešas no ekonomiskiem, standarta, līdz pat augstas kvalitātes un maksimālas drošības variantiem. Izvēle atkarīga no lietošanas biežuma (noslogojuma) un finansiālajām iespējām. Ērtākai lietošanai ir pieejama vārtu automātika, kas tos patstāvīgi atvērs. Automātiskie vārti sniegs komfortu, taupīs laiku un atbrīvos no raizēm.

 

  • Teritoriju vārti norobežo privātā, industriālā un komerciālā īpašuma zonu. Tas ir neatņemams papildinājums nožogotai teritorijai un gādā par autovadītāja, darbinieku, ģimenes locekļu un dzīvnieku komfortu un drošību. Bīdāmi vai verami vārti, izvēle atkarīga no vēlmēm un teritorijas īpatnībām. Bezrūpīgai, ērtai un drošai darbībai ieteicams aprīkot ar vārtu automātiku, kas ātri atvērs un aizvērs vērtnes. Automātiskie vārti un papildus aprīkojums atvieglos iebraukšanu un gādās par objektu un cilvēku drošību. Ar pielāgojamu dizainu un materiālu izvēli tie iederēsies un akcentēs jebkuru teritoriju.

 

  • Industriālie vārti ir svarīga ražošanas, noliktavu, veikalu un citu lielgabarīta telpu sastāvdaļa. To uzdevums ir optimizēt darbu un mazināt ekspluatācijas izmaksas (taupīt laiku, mazināt siltumenerģijas zudumu), sniegt drošību un pasargāt no nepiederošajiem. Industriālie paneļi ir izturīgi, kvalitatīvi, siltināti un viegli pielāgojami jebkura tipa ēkām, lai maksimāli izmantotu visu platību un atvieglotu uzkopšanu. Papildus aprīkojums apmierinās specifiskas prasības - iebūvētas servisa durvis, lodziņi, pilnstikla sekcijas, dažāda automātika, aizbīdņi un atslēgas.

 

Lai nodrošinātu ilggadīgu produktu darbību, tos komplektējam no pārbaudītām, kvalitatīvām un izturīgām sastāvdaļām un materiāliem.

Uzticamies augstas kvalitātes atvēršanās iekārtām. Vārtu automātika no Vācijas ražotājiem MFZ un Marantec, Itālijas ražotājiem Beninca un Nice.

Mūsdienu tehnoloģijas rūpējas, lai automātiskie vārti ir kontrolējami vairākos veidos: manuāli, ar sienas pogu, atslēgu, tālvadības pulti, telefona aplikāciju, kodu atslēgu vai pirkstu nospieduma lasītāju. Visi varianti ir apildināmi ar aprīkojumu, kas atvieglos ikdienas lietošanu un apmierinās specifiskas vēlmes.

Katra risinājuma izvēli ietekmē teritorijas īpatnības, vajadzības un ēkas plānojums. Vārtu uzdevums ir ilgstoši kalpot, ērti un netraucēti veikt savas funkcijas un harmoniski iekļauties vides ainā un celtnes arhitektūrā. Vārtu automātika atvieglo ikdienu un padara to lietošanu vēl ērtāku.