RIPO klāstā pieejami dažāda veida augstākās kvalitātes ruļļu slēģi. Tie ir pielāgojami objektiem, kuriem nepieciešama papildu drošība, privātums un komforts.

 

Logu un durvju ruļļu slēģi

Pats piemērotākais risinājums ēku logiem un durvīm gan privātmājās, gan sabiedriskajās ēkās, jo tie ļaus pēc vajadzības regulēt gaismas daudzumu un mazināt telpu uzkaršanu. Tāpat, ar slēģiem var nodrošināt privātumu, liedzot svešām acīm ielūkoties telpās. Īpaši aktuāli tas ir pirmajos stāvos un ēkās, kur logi ir labi pārredzami no pretējās ēkas. Šāds risinājums būs patīkams arī naktīs, sniedzot netraucētu atpūtu, jo regulē ne tikai gaismu, bet samazina ārējos trokšņus un palielina drošību. Ziemā slēģi kalpo kā papildus siltumizolācija.

 

Ruļļu vārti

Izmantojami saimnieciskos objektos, kur jānorobežo kāda zona, niša vai telpa gan drošības, gan praktiskos nolūkos. Visbiežāk šādu risinājumu izvēlas garāžām, ražošanas telpām, noliktavām, arī lielveikaliem. Tās ir vietas, kur jārūpējas par īpašuma drošību, jo ir zagļu iecienītas. Ruļļu vārti ir papildu drošības barjera, kas kavē noziedzniekus. Vārti ir labs risinājums arī tad, ja nav iespējams uzstādīt sekciju paceļamos vārtus, jo šie ir vienkārši montējami un pielāgojami ikvienam objektam. Tie ir izturīgi, kompakti un arī krāsu ziņā pielāgojami arhitektūrai.

 

Ruļļu restes

Risinājums, ko īpaši novērtē komersanti, jo tās ļauj saglabāt labu telpas pārredzamību, bet tajā pašā laikā garantē drošību, tāpēc restes izvēlas veikalos un tirdzniecības platībās lielveikalos. Klienti var pārredzēt preču sortimentu arī tad, ja veikals ir slēgts. No mārketinga viedokļa tas ir pārdomāts risinājums. Restu konstrukcija ir viegla, tāpēc aizvēršana un atvēršana neprasa piepūli.

 

Ruļļu slēģi ir izturīgs, praktisks un drošs risinājums, to plašais klāsts piemērosies specifiskām vajadzībām. Izmantojami dzīvokļu un privātmāju, kafejnīcu un veikalu, noliktavu un garāžu pasargāšanā. Lieliski piemēroti logiem, skatlogiem, durvīm, ieejām un iebrauktuvēm.

Atkarībā no Jūsu izvēles, tie ne vien pasargā mājokli vai komercplatību, bet arī sniedz siltumizolāciju, nosedz spožo gaismu un bloķē karstos saules starus. Neatņemams papildinājums ikdienas drošībai un komfortam, kas garantē nevainojamu kalpošanu daudzus gadus uz priekšu.