SELT Pergola

Preces kods: s2
 • Ražotājs: SELT (Polija)
 • Standarta krāsas: balta, antracīta
 • Jumts: taisns, ar slīpumu 3°- 10°
 • Darbināms: manuāli, ar automātiku
 • Ekstrudēts alumīnijs, nerūsējošais tērauds
 • Sānsienas: auduma
Sazināties

Komforts un skaistums lieliem un maziem dārziem un terasēm. SELT piedāvā praktiskus un vienkāršus pergolas konstrukcijas risinājumus visa veida teritorijām un atpūtas iecerēm.

Parametri

Uzstādāma kā brīvi stāvoša konstrukcija vai stiprināma pie fasādes sienas. Ja nepieciešama lielāka nojume, var veidot moduļus no divām vai vairāk pergolām.

Nojumes veidi: ar grozāmām alumīnija lamelēm (taisns jumts), ar rullo audumu (slīps jumts).

Darbināms manuāli ar rokas kurbuli vai ar automātiku un tālvadības pulti.

Ražotājvalsts: Polija

Pārdomāta konstrukcija

Rāmis un jumta lameles un izgatavotas no ekstrudēta alumīnija un nerūsējoša tērauda detaļām. Izmantojot rokas kurbuli vai tālvadības pulti, jumtu var aizvērt vai atvērt, pamainot lameļu leņķi (150° diapazons), vai nobīdīt tos uz sāniem. Balstos un lamelēs ir iebūvēta lietusūdens noteksistēma. Pergola ir vienkārša apkopē un veiksmīgi iztur ziemas laikapstākļus. Audums ir izturīgs, ūdensnecaurlaidīgs un neizbalē saulē.

Pielāgojams dizains

Veido slēgta tipa atpūtas vietu visiem laikapstākļiem vai izvēlies atvērtu nojumi, kas pasargās no karstās saules un lietus. Plaša audumu krāsu izvēle. Rāmja standarta krāsas – antracīta un balta, taču ir iespējams pasūtītjebkurā RAL tonī (ilgāks pasūtījuma izpildes laiks).

Plašs pielietojums

Pergola gaumīgi papildinās jebkuru teritoriju – izcila atpūtas zona svaigā gaisā, neatkarīgi no laikapstākļiem - saulainā vasarā, lietainā pavasarī vai vējainā rudenī. Lielisks un ilgmūžīgs ieguldījums kafejnīcas un privātmājas terases, dārza un balkona zonai.

SELT katalogs

Saistītās preces

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  RENSON Alumīnija Pergola

  Ražotājs: RENSON (Beļģija) Krāsas: visi RAL toņi Jumts: taisns, ar slīpumu 8° – 10° Darbināms: ar automātiku Ekstrudēts alumīnijs, nerūsējošais tērauds Sānsienas: auduma, stikla, koka Opcija: audio, apsildes, apgaismojuma sistēma Nestspēja: līdz 200 kg/m2 Vēja izturība: līdz 160 km/st.

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Markīzes

  Ātri izbīdāma lietošanai un viegli savācama Izcels Fasādi ar plašajām dizaina iespējām Viegli montējamas un ērti lietojamas Prombūtnes laikā ar izlaistu markīzi radiet iespaidu, ka esat mājās Max platums līdz 7 m Max izbīde līdz 3.6 m