SELT Pergola

Preces kods: s2
  • Ieteicams privātmāju dārzos, kafejnīcās, terasēs
  • Brīvi stāvoša vai stiprināma pie sienas
  • Daudzveidīga izvēle jumtu un sienu pildījumiem
  • Dažādas pergolas rāmja krāsas
  • Pergola tiek izstrādāta pēc individuālas komplektācijas, brīvos izmēros
  • Konstrukcijā izmantoti  īpaši izturīgi materiāli 
Sazināties

Skaista un lieliska atpūtas vieta visai ģimenei!

 

Privātmāju dārzos, kas kļūs par ģimenes iecienītāko atpūtas vietu saulainajās dienās, lai paslēptos no saules vai lietus, vēja. Elegantas pergolas, kas ar dažādajiem dizaina risinājumiem izcelsies un būs kādas mājsaimnieces lepnums vai kafejnīcu īpašnieku trumpis. 

 

Dizains

Klasiska elegance Jūsu dārza nojumei, lapenei vai risinājums, kā padarīt elegantāku restorānu terasi, izvēloties acīm tīkamākās krāsas un materiālus, ne tikai aizsargājoties no saules, bet arī izceļot un uzrunājot garāmgājējus.

 

Jūsu labsajūta

Sezonai sākoties, varēsiet netraucēti baudīt patīkamo, saulaino laiku, atstājot sauli un vēju aiz nojumes. Ģimenēm tā kļūs par iecienītāko atpūtas vietu dārzā, savukārt kafejnīcu apmeklētāji būs pateicīgi par papildus ērtībām, kas baudāmas karstajās dienās. 

 

Jumts

Pergolas jumtā var izmantot. (1) Ūdensizturīgais materiāls, kas neļaus lietus ūdenim sūkties cauri.  (2) Audums pret saules iedarbību, kas pasargās pret saules iedarbību.  (3) Metāla Lameles, kuras varēs aizvērt ziemas periodā, nepieliekot pūles pie demontēšanas. 

 

Sānu sienas

  • Iespējams pasūtīt bīdāmas stikla sienas, kuras piemērotas aizsardzībai pret vēju un aizvērtā veidā.
  • PVC rullis sarullējas pie griestiem, kad tas nav vajadzīgs vai norullē lejā, kad vēlamies pasargāties no saules un vēja, rulli var vadīt ar roku vai automātiku. 

 

Montāžas veidi

Konstrukcijas izgatavo kā brīvi stāvošas (populāras privātmāju dārzos) vai stiprināmas pie sienas (populāras āra kafejnīcās, kā arī privātmāju terasēs).  

 

Funkcionalitāte

Pergolas ir viegli montējamas, kā arī demontējamas, tā pat nav jāuztraucas par pergolu kopšanu, jo piedāvātie materiāli ir pateicīgi to kopšanai un izturīgi pret laikapstākļiem.