Par mums

 

RIPO International ir ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu vērtīgo pieredzi. Ražojot augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai un būvniecībai un sniedzot individuālu pieeju, esam paplašinājuši darbību arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Kvalitāte, kvantitāte un pievilcīga cena ir krustpunkts, kas atrodams latviešu uzņēmumā RIPO International!

 

 Mūsu vīzija

 


Būt vadošajam ražotājam Baltijas valstīs un būt katrā mājā Eiropā.

 

 Mūsu misija


Labsajūta katrā mājoklī!

 

 Mūsu vērtības


  • Profesionalitāte - Specifiskas zināšanas izskaidrojam klientam saprotamā veidā.
  • Stabilitāte - Zinoši un lojāli darbinieki, kvalitatīvu produktu ražošanā.
  • Uzticamība - Produkti un serviss, ko novērtē klienti.
  • Kvalitāte - Piedāvājam kvalitatīvus produktus.
  • Attīstība - Esam priekšā laikam.

 

 Augsts komforta un uzticamības līmenis


Ripo ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas pēc individuāliem pasūtījumiem projektē, izgatavo un uzstāda garāžu un industriālos vārtus, ruļļu slēģus, insektu sietus u. c. Mūsu preču piedāvājums piemērots ikvienam, kas vēl tikai ceļ vai jau iekārto māju, biroju vai ražošanas telpas.

 

 Uzņēmums ar starptautisku pieredzi


Uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, piedāvājot mūsdienīga dizaina, augstas kvalitātes un funkcionalitātes produktus un materiālus. Šo gadu laikā esam iemantojuši augstu klientu novērtējumu, pateicoties rūpīgai izejmateriālu izvēlei, teicamam servisam un uz rezultātu orientētai sadarbībai, kā arī esam atvēruši Ripo AB – mūsu pārstāvniecību Zviedrijā.

 

Ja gribat būt droši par teicamu kvalitāti vārtu, ruļļu slēģu un insektu sietu izveidē un uzstādīšanā, sazinieties ar mums!