RIPO atlaižu karte

 Pieprasi savu bezmaksas atlaižu karti!


Saņemiet garantētas atlaides un papildus priekšrocības no saviem pirkumiem visā pasaulē un internetā ar savu vienīgo bezmaksas atlaižu karti!

Piesakies atlaižu kartei šeit - https://cbw.to/81f927!

Reģistrējies, lieto telefona aplikāciju, bet fiziski kartiņu vari saņemt RIPO tirdzniecības vietās vai birojā. Ar RIPO atlaižu karti vari iegūt vislabākos piedāvājumus arī pie citiem Cashback World partneriem!

 Izbaudiet vislabākos piedāvājumus ar Cashback World!


Nauda atgriežas par katru pirkumu" ir tikai daļa no ieguvumiem, ko saņem Cashback World apvienības pircēji. Mūsu iepirkšanās apvienībā Jums būs pieejami arī "Shopping Point Deals"- Iepirkšanās Punktu Darījumi, kā arī ekskluzīvi Super Cashback piedāvājumi! Tas ir vēl viens veids, kā ietaupīt!

 Kādēļ ir izdevīgi kļūt par Cashback World dalībnieku?


Kā Cashback World dalībnieks Jūs saņemsiet līdz 5% no Jūsu pirkumu vērtības kā Atlaidi –(Cashback), iepērkoties CBW Partner veikalos. Jūs saņemsiet arī līdz 5 SP/100€ -Iepirkšanās Punktus- (Shopping Points) pie katra pirkuma.

Jūsu Atlaide tiks krāta Jūsu profila sadaļā "Manas izmaksas", savukārt Jūsu Iepirkšanās Punkti tiek ieskaitīti pie "Mani Shopping Points". Sasniedzot vismaz piecus eiro (€5,00) sadaļā "Manas izmaksas", Jūsu Atlaide (Cashback) tiks pārskaitīta uz Jūsu personīgo bankas kontu, ja vien Jūs nebūsiet izvēlējies citus iestatījumus saviem maksājumiem.

Jūs varat izmantot savus sakrātos Iepirkšanās Punktus - "Shopping Points"  CBW Partneru "Shopping Point Deal" piedāvājumos un saņemt lieliskas atlaides!

 

 

Reģistrējoties RIPO klienta kartei no My World Jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un piekrītat My World Vispārējiem darījumu noteikumiem un Personas datu aizsardzības politikai (pieejami Cashback World mājaslapā).

RIPO neuzglabā un neizplata klienta kartes reģistrēto personu datus. Pēc fiziskās klienta kartes nodošanas tās īpašniekam, visi iegūtie personas dati no RIPO datu bāzes tiek dzēsti. Par Ripo klienta kartes datiem un komunikāciju atbild tās operētājs My World.