Kāpēc mēs?

 Pieredzējuši un zinoši speciālisti


Visi mūsu darbinieki ir profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti. Vispusīgās zināšanas par atbilstošu vārtu, ruļļu slēģu, insektu sietu izveidi un ierīkošanu ļauj teicami īstenot sarežģītus un apjomīgus projektus. Regulāri rīkojam apmācības, lai pilnveidotu mūsu darbinieku prasmes un zināšanas.

 Kvalitatīvi izejmateriāli


Mums ir svarīga laba reputācija, tāpēc izvirzām sev augstus standartus, kurus tiecamies sasniegt. Sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem, pasaulē atzītiem un uzticamiem izejmateriālu ražotājiem, kuri gadu gaitā ir apliecinājuši savu augsto kvalitāti, piem., Teckentrup, FlexiForce, Marantec, Beninca, Sapa, Alutex, Nexer, Isotra, Selt. Izmantojot labākos materiālus, iegūstam kvalitatīvāku produktu un garantējam sava darba kvalitāti.

Drošība


Mūsu ražotajai produkcijai ir piešķirts CE marķējums, kas apliecina produkta atbilstību ES jaunās pieejas direktīvās noteiktajām preču drošuma, veselības un vides aizsardzības prasībām. Garāžas un industriālo vārtu konstrukciju kvalitātes un drošības testi ir veikti Zviedrijas Nacionālajā kontroles un pētījumu institūtā. Tie atbilst Eiropas standarta 13241-1 prasībām. 

 Teicams serviss


Mēs esam iemantojuši augstu klientu novērtējumu par godīgu, atklātu un rūpīgu risinājumu izvērtēšanu, atlasi un realizāciju. Mums ir svarīga profesionāla un draudzīga klientu apkalpošana.

 Individuāla pieeja klientam

 


Jūsu vēlmes tiks uzklausītas, iespējas – izrunātas, lai piemeklētu atbilstošākos risinājumus vārtu, ruļļu slēģu un insektu sietu izvēlē Jūsu mājā, birojā, sabiedriskajā ēkā vai citām specifiskām vajadzībām.

 Pilns serviss


Iegādājieties no mums jebkuru produktu un saņemiet pilnu apkalpošanu, sākot ar konsultācijām konkrētā produkta izvēlē, to uzstādīšanu un beidzot ar tehnisko atbalstu un garantijas servisu.

 Rūpes par ekoloģiju un sabiedrību


Uzskatām, ka rūpes par vidi ir katra sociāli atbildīga uzņēmuma pienākums, tādēļ visus ražošanas darbus cenšamies realizēt videi draudzīgā veidā. Ražošanas procesā krāsu izvēlē dodam priekšroku eko krāsām uz ūdens bāzes, šķirojam atkritumus un neatbalstām nelietderīgu resursu izmantošanu. Mūsu izaugsme ir devusi iespēju katru gadu atvēlēt līdzekļus arī dažādu sabiedrisko un sociālo aktivitāšu atbalstam.