Insektu sieti - pērc mājaslapā un ieekonomē!

 

Ikgadējo odu un mušu sezona tuvojas, tāpēc izmanto izdevību un sagatavojies vasarai laicīgi un maksimali efektīgi ar kvalitatīviem Ripo insektu sietiem logiem un durvīm. Mājaslapā izdevīgāk - pasūti sietu tiešsaistē un maksā par 20% mazāk!

 

Izvēlies vienu no četriem sietu veidiem!

  • Standarta - ekonomisks standarta risinājums ar  60% caurredzamību. Standarta pinuma PVC tīkls.
  • Transpatec - īpaši caurredzams un izturīgs siets ar 80% caurredzamību un izcilu gaisa caurlaidību. Tīkls ar patentēta pinuma tehnoloģiju.
  • Polltec - pretalerģiju siets jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem. Tīkls ar jaunu patentētu aizsargslāņa tehnoloģiju, kas aiztur ziedputekšņus un putekļus.
  • Dzīvnieku - īpaši izturīgs siets ar 40% caurredzamību. Praktiskais 7 kārtu poliestera pinums, kas ir izturīgs pret kaķu skrāpējumiem.

 

Mūsu produkti:

 

RIPO insektu sieti kalpo gadiem ilgi - rāmja konstrukcijā izmantoti kvalitatīvi un izturīgi materiāli. Rāmis ir izgatavots no alumīnija profila, bet savienojumiem izmantoti izturīgi alumīnija stūri, kas tos no iekšpuses stabili satur kopā. Starp rāmi un logu ir birstīšu blīvējums, lai pat vismazākie kukaiņi netiek caur spraugām. Sietus var vērt manuāli, ka arī ir iespēja aprīkot tos ar automātiku un vērt sietu ar pogu.

Piemēroti plastikāta, koka un alumīnija rāmja logiem. Pieskaņo pirkumu savam mājoklim- izvēlies baltu, pelēku anodētu , tumši vai gaiši brūnu sieta rāmi. 

 

   Kā izmērīt un uzstādīt sietus

   Kā izmērīt un uzstādīt sietus

 

Ja radies jautājums vai vēlies veikt individuālu pasūtījumu, sazinies ar mums!