Vasaras laikā nav nekā sliktāka par odiem iekštelpās. Katru gadu atsākam ar tiem cīņu, tērējoties uz jauniem ķīmiskiem līdzekļiem. Karstās sezona dienās, kad vēlamies atvēsināt un atsvaidzināt telpu ar svaigu gaisu, pa atvērtajiem logiem un durvīm ielido odi, bites, mušas, putekļi un ziedputekšņi.

Vienreiz uzstādi un aizmirsti! Sieta uzstādīšana logiem un durvīm ir ekonomiski izdevīgākais risinājums, kas kalpos daudzus gadus. Aizmirsti par insektiem savā mājā, traucētām naktīm, bezgaisu un ķīmiskiem pretodu līdzekļiem!

 

RIPO izgatavo insektu sietus dažādu materiālu logiem un durvīm jebkuros izmēros.

 

Pieejami vairāki sieta veidi, kura rāmji ir smalki, izturīgi un pieejami vairākās krāsās, lai pieskaņotos koka, alumīnija vai plastikāta logiem un durvīm:

Iekarināmais siets logiem

Piemērots alumīnija un plastikāta logiem. Siets ir viegli pieliekams bez montiera palīdzības. Tas nekustīgi nostiprināts loga rāmī ar īpašām iespiežamām nagliņām. Atrodoties loga ārpusējā daļā, to jebkurā brīdī (vai ziemas periodu), var dažu sekunžu laikā noņemt.

 

Rullo siets logiem un durvīm

Piemērots alumīnija un plastikāta durvīm, parastajiem un jumta logiem. Lielisks logiem kas veras uz āru vai tiek bieži izmantoti un vērti vaļā (piem. aplaistot puķes). Rullo insektu siets gluži kā loga žalūzijas viegli nolaižas uz leju tad, kad attaisāt logu un vēlaties telpā svaigu gaisu. Ekonomiski izdevīgs risinājums durvīm, kuras reti izmanto caurstaigāšanai.

 

Veramās sieta durvis

Veiksmīgs risinājums durvīm, kuras ikdienā bieži izmanto. Lieliski piemērots balkona vai terases durvīm. Izgatavojam vienviru un divviru durvis. Konstrukcijai izmantoti izturīgi materiāli un kvalitatīvs alumīnija profils ar smalku formu. Iespējams izvēlēties vienu no četrām krāsām, kas nemanāmi pielāgosies Jūsu durvīm.

 

   Kā izmērīt un uzstādīt        Kā izmērīt un uzstādīt

 

Izvēlies kādu no RIPO insektu sietiem sava dzīvokļa vai privātmājas logiem un durvīm un baudi netraucētu vasaru! Ja Tev ir aktīvs mājdzīvnieks - uzstādīsim īpaši izturīgu sietu, kas iztur skrāpējumus. Vai izvēlies jaunās paaudzes Transpatec sietu, kas veidots nevis no PVC, bet īpaši smalka pinuma. Pateicoties tam tiek iegūta par 20% labāka caurredzamība nekā citiem sietiem.