Garāžu vārti TermoLift

Preces kods: 4437
 • Uzstādi pats!
 • 10 gadu krāsas noturība
 • Teckentrup standarta paneļi (Vācija)
 • Automātiska vai manuāla vadība
 • Max platums - 4,2 m
 • Max augstums - 2,25 m
Sākot no: 434.63 € / kompl. *ar PVN
Aprēķini pats

Speciāli izstrādāts garāžu vārtu komplekts, lai lietotāji paši varētu vienkārši tos uzstādīt!

 

Paneļi

Paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, starp kurām ir siltumizolējošs pildījums. Paneļa siltumizolācijas koeficients - 1.1 (W/m² K). Tie ir 40mm biezi visā plaknē un ir pieejami baltā, brūnā, sudraba un antracīta krāsās, vai zelta ozola, tumša ozola vai mahogany koka imitācijā.

Mūsdienīgs un harmonisks izskats pateicoties neredzamam paneļu savienojumam. Vienmēr vienāds dēlīšu augstums ar izteiktu dizainu.

Krāsai ir 10 gadu noturības garantija.

Garāžu vārtu paneļu ražotājs “Teckentrup” (Vācija).

               

Pacelšanas mehānisms

Konstrukcijā tiek izmantots jauns pacelšanas mehānisms. Tas ļauj ietaupīt naudu, dodot iespēju pašiem viegli un ātri uzstādīt vārtus. Tas ir ekonomiski visizdevīgākais un pēdējos gados pasaulē populārākais risinājums, kas tagad pieejams arī pie mums. 

Mehānisms ir drošs lietošanā un vienkāršs apkopē.

 

Vadība

Ar roku – slēdzami no iekšpuses ar aizbīdni vai no ārpuses ar atslēgu.

Ar automātiku – vadāmi ar tālvadības pulti, sienas pogu vai viedtālruni (drīzumā).

 

Automātika

 

CAB (Itālija) – ātrai uzstādīšanai un vienkāršai lietošanai. Uzstādāma un programmējama bez iepriekšējām zināšanām. Paredzēta maza un vidēja izmēra vārtiem (līdz 6,5 m²).

Marantec Classic (Vācija) – Eiropas tirgus līderis. Tā būvēta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina drošu un īpaši klusu darbību.

Integrēta enerģijas taupīšanas tehnoloģija un LED apgaismojums padara šo automātiku energoefektīvu. Automātika aprīkota ar drošības atdures sensoriem, kas apstādinās vārtus, tiem atduroties pret šķērsli.

Drošas vēršanās tehnoloģija - jebkurš šķērslis vārtu vēršanās ceļā apturēs to darbību.

Marantec Speed (Vācija) – ir papildināts Marantec Classic ar ātruma un energotaupības sistēmu, kas aprīkota ar jaunākās paaudzes tālvadību.

Automātika ir 1,5 reizes ātrāka par citām un ir īpaši energoefektīva, patērējot tikai 0,5 W gaidīšanas režīmā. 

Jaunās paaudzes tālvadības pults ar drošu kodēšanas sistēmu. Tā sastāv no daudziem unikāliem kodiem, to kombinācija mainās pēc katras lietošanas reizes un lietotais kods tiek dzēsts. Mēģinot ievadīt nolasīto kodu, tas atkārtoti nebūs derīgs.

"Bi-Link" gaismas indikators uz pults informē, kādā pozīcijā atrodas garāžu vārti (atvērti/aizvērti/kustībā). Tas ļauj viegli pārbaudīt vārtu stāvokli arī tad, kad tie nav Jūsu redzeslokā.

 

Marantec automātikas funkcijas:

 • Tālvadības pults – vada garāžas vārtus no attāluma.
 • Saudzīga darbība – palēnina vārtu vēršanās ātrumu kustības sākumā un beigās.
 • Gaisma automātikā – ieslēdzas darbinot vārtus ar programmējamu gaismas degšanas ilgumu. Aprīkota ar LED, kas līdzvērtīga 40W spuldzei.
 • Garāžas gaismas kontrole (papildus aprīkojums) – darbinot vārtus, ieslēdz garāžas apgaismojumu ar programmējamu gaismas degšanas ilgumu.
 • Akumulatora baterija (papildus aprīkojums) – ļauj vārtiem darboties, ja nav elektrība.
 • Foto drošības sensors (papildus aprīkojums) – aptur vārtu kustību, pirms tie atdūrušies pret mašīnu vai citiem šķēršļiem. Tas palīdz izvairīties no mašīnas skrāpējumiem, braucot cauri vārtiem, kad netīšām esat nospiedis aizvēršanās pogu. Īpaši ieteicams ģimenēm ar maziem bērniem!
 • Automātiskā aizvēršanās (papildus aprīkojums) – mašīnai izbraucot cauri vārtiem, tie automātiski aizveras ciet. Vārtiem jābūt aprīkotiem ar foto drošību.
 • Kodu atslēga (papildus aprīkojums) - ievadot PIN kodu iespējams atvērt / aizvērt vārtus. Labs risinājums, kad tālvadības pults nav pa rokai vai teritorijai ir daudz lietotāju.
 • Pirkstu nospieduma lasītājs (papildus aprīkojums) - novelkot pirkstu gar lasītāju, iespējams vadīt vārtus. Ar vienu lasītāju iespējams vadīt 2 vārtus un var būt 20 lietotāji. Labs risinājums, kad tālvadības pults nav pa rokai. Savietojams tikai ar Marantec Speed!

   Tehniskā informācija

   Vārtu lietošanas, apkopes instrukcija un garantijas noteikumi

 

Nomēri un pasūti!

 

Uzliec pats!

 

Buklets

 

Saistītās preces