Garāžu vārti TermoLift Plus

Preces kods: 7
 • Pārbaudīta vērtība!
 • 10 gadu krāsas noturība
 • Teckentrup standarta paneļi (Vācija)
 • Italpannelli dizaina paneļi (Itālija)
 • Daudzfunkcionāla automātika
 • Uzstādīšana – profesionāls montētājs
Sākot no: 529.98 € / kompl. *ar PVN
Aprēķini pats

Perfekts balanss starp ekonomiju un augstām prasībām.

 

Paneļi

Paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, starp kurām ir siltumizolējošs pildījums. Paneļa siltumizolācijas koeficients - 1.1 (W/m² K). Tie ir 40mm biezi visā plaknē un ir pieejami baltā, brūnā, sudraba un antracīta krāsās, vai zelta ozola, tumša ozola vai mahogany koka imitācijā. Vārtus iespējams krāsot jebkurā RAL tonī (sazinieties ar mums).

Krāsai ir 10 gadu noturības garantija.

Harmonisks izskats pateicoties neredzamam paneļu savienojumam. Vienmēr vienāds dēlīšu augstums ar izteiktu dizainu.

Garāžu vārtu paneļu ražotāji “Teckentrup” (Vācija) un "Italpannelli" (Itālija).

 

Pacelšanas mehānisms

Konstrukcijā tiek izmantots gadiem ilgi pārbaudīts un uzticams pacelšanas mehānisms. Tas ļauj līdzeni un vienmērīgi aizvērt un atvērt durvis ar vienu roku. Šis mehānisms ir pasargāts no korozijas slapja rudens vai ziemas laikā. 

 

Vadība

Ar roku – slēdzami no iekšpuses ar aizbīdni vai no ārpuses ar atslēgu.

Ar automātiku – vadāmi ar tālvadības pulti, sienas pogu vai viedtālruni (drīzumā).

Garāžu vārtiem iespējama manuāla un automātiska vadība no vadošiem ražotājiem - Vācijas “Marantec” un Itālijas “CAB”.

 

Automātika

 

CAB (Itālija) – ātrai uzstādīšanai un vienkāršai lietošanai. Uzstādāma un programmējama bez iepriekšējām zināšanām. Paredzēta maza un vidēja izmēra vārtiem (līdz 6,5 m²).

Marantec Classic (Vācija) – kvalitatīvs tirgus līderis. Tā būvēta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina drošu un īpaši klusu darbību.

Integrēta enerģijas taupīšanas tehnoloģija un LED apgaismojums padara šo automātiku energoefektīvu. Automātika aprīkota ar drošības atdures sensoriem, kas apstādinās vārtus atduroties pret šķērsli. Automātikas maksimālais darbības ātrums ir 160 mm sekundē.

Drošas vēršanās tehnoloģija - jebkurš šķērslis vārtu vēršanās ceļā apturēs to darbību.

Marantec Speed (Vācija) – ir papildināts Marantec Classic ar ātruma un energotaupības sistēmu, kas aprīkota ar jaunākās paaudzes tālvadību.

Pateicoties savam darbības ātrumam līdz pat 230 mm sekundē, automātika ir tirgus līderis garāžu vārtu jomā. Тā atver vārtus 9,5 sekunžu laikā (H - 2,1 m), apsteidzot citas automātikas par pusotru reizi! Automātika ir īpaši energoefektīva, patērējot tikai 0,5 W gaidīšanas režīmā. 

Jaunās paaudzes tālvadības pults ar drošu kodēšanas sistēmu. Tā sastāv no daudziem unikāliem kodiem, to kombinācija mainās pēc katras lietošanas reizes un lietotais kods tiek dzēsts. Mēģinot ievadīt nolasīto kodu, tas nebūs derīgs.

"Bi-Link" gaismas indikators uz pults informē, kādā pozīcijā atrodas garāžu vārti (atvērti/aizvērti/kustībā). Tas ļauj viegli pārbaudīt vārtu stāvokli arī tad, kad tie nav Jūsu redzeslokā.

 

Marantec automātikas funkcijas:

 • Tālvadības pults – vada garāžas vārtus no attāluma.
 • Saudzīga darbība – palēnina vārtu vēršanās ātrumu kustības sākumā un beigās.
 • Gaisma automātikā – ieslēdzas darbinot vārtus ar programmējamu gaismas degšanas ilgumu. Aprīkota ar LED, kas līdzvērtīga 40W spuldzei.
 • Garāžas gaismas kontrole (papildus aprīkojums) – darbinot vārtus, ieslēdz garāžas apgaismojumu ar programmējamu gaismas degšanas ilgumu.
 • Akumulatora baterija (papildus aprīkojums) – ļauj vārtiem darboties, ja nav elektrība.
 • Foto drošības sensors (papildus aprīkojums) – aptur vārtu kustību, pirms tie atdūrušies pret mašīnu vai citiem šķēršļiem. Tas palīdz izvairīties no mašīnas skrāpējumiem, braucot cauri vārtiem, kad netīšām esat nospiedis aizvēršanās pogu. Īpaši ieteicams ģimenēm ar maziem bērniem!
 • Automātiskā aizvēršanās (papildus aprīkojums) – mašīnai izbraucot cauri vārtiem, tie automātiski aizveras ciet. Vārtiem jābūt aprīkotiem ar foto drošību.
 • Kodu atslēga (papildus aprīkojums) - ievadot PIN kodu iespējams atvērt / aizvērt vārtus. Labs risinājums, kad tālvadības pults nav pa rokai vai teritorijai ir daudz lietotāji.
 • Pirkstu nospieduma lasītājs (papildus aprīkojums) - novelkot pirkstu gar lasītāju, iespējams vadīt vārtus. Ar vienu lasītāju iespējams vadīt 2 vārtus un var būt 20 lietotāji. Labs risinājums, kad tālvadības pults nav pa rokai. Savietojams tikai ar Marantec Speed!

 

Montāža

Vārtu montāžu iesakām uzticēt profesionālam montierim.

Tomēr prasmīgs saimnieks spēs uzstādīt vārtus arī paša spēkiem, izmantojot pievienoto ilustratīvo instrukciju.

Buklets

Saistītās preces