Fiksēti saules aizsargpaneļi

Preces kods: s5
 • Dizaina risinājums fasādēm, pārkarēm vai norobežojumiem
 • Fiksētās lameles
 • Aizsardzība no saules
 • Augsta kvalitāte
 • Īpaši izturīga un stingra konstrukcija, kas veidota no ekstrudēta alumīnija
 • Viena moduļa maksimālais platums – 4 m
 • Viena moduļa maksimālais augstums – 6,02 m
Sazināties

Fiksētās žalūzijas logiem un stikla fasādēm ir efektīvs ēnošanas risinājums visa veida un izmēra ēkām. Plašais lameļu krāsu, izmēru un pielietojumu klāsts lieliski akcentēs un vizuāli papildinās jebkuru ēku.


Izmantojums

Piemērotas logiem, stikla fasādēm, jumtu pārkarēm, dekoratīviem norobežojumiem, kā arī mūsdienīgs dizaina elements uz ēkas sienām. Var izmantot arī kā dekoratīvu sienu, aiz kuras ērti paslēpt inženierkomunikācijas.

 
Dizains

Īpaši piemērotas pasīvu māju fasādēm un loga ailēm, jo izceļ mājas arhitektūru un piešķir individualitāti. 

 

Klimata kontrole (izmantojot stikla fasādēm un logiem)

Pasargā telpas no uzkaršanas saulē, kā arī samazina apgaismojumu tajās. Īpaši piemērotas industriālajām ēkām vai sabiedriskajām celtnēm, kur apgrozās daudz cilvēku, jo rada telpās patīkamu klimatu un novērš bezgaisu. 


Uzstādīšana

Tās ir iespējams pasūtīt pēc Jūsu ieskatiem, variējot ar lameļu platumu, garumu un skaitu. Konstrukcijas ir viegli montējamas. 

 

Kopšana un kalpošana

Konstrukcijas izgatavotas no ekstrudēta alumīnija. Tās  ir krāsotas ar pulverkrāsu vai anotētas,  kas ļauj viegli žalūzijas kopt, kā arī nodrošināt ilgu kalpošanas laiku, nezaudējot tām  laikapstākļu ietekmē paredzētās funkcijas. 

Saistītās preces

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Ārējās RULLO žalūzijas

  Veiksmīgāks dizaina risinājums fasādēm Aizsedz loga skatu no nevēlamiem garāmgājēju skatieniem Pasargā no UV starojuma Rada vienmērīgu klimatu visā telpā Par 60% efektīvākas par jebkurām iekšējām žalūzijām Plaša audumu un krāsu izvēle Ilgnoturīgas un piemērotas dažādiem laikapstākļiem Viegli ierīkojamas un ērti lietojamas.

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Ārējās Venēcijas žalūzijas

  Veiksmīgs dizaina risinājums fasādēm Īpaši piemērotas „pasīvām” mājām Pasargā telpu no uzkaršanas Rada vienmērīgu klimatu visā telpā Komforts bez kondicionētāja Īpaša izturība un kvalitāte Aizsargā mājokļa interjeru no izbēlošanas saulē Viegli kopjamas Ērti ierīkojamas un viegli pielāgojamas

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Saules aizsargpaneļi

  Lielisks dizaina risinājums ēkām Aizsardzība no saules Augsta kvalitāte Plaša krāsu un formu izvēle Īpaši izturīga un stingra konstrukcija Viena moduļa maksimālais platums – 4 m Viena moduļa maksimālais augstums – 6,02 m Lameļu leņķis ir maināms 0 līdz 90 grādiem