Kanādas vadošā jumtu seguma ražotāja IKO bitumena šindeļi ir viegls un ātrs jumtu apdares veids. Ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi jumtu seguma izgatavošanā, RIPO piedāvātie jumtu šindeļi ņem virsroku pār citiem tirgū pieejamiem segumiem. Klājumi ir ūdens ir sniega necaurlaidīgi un iztur pat spēcīgus vējus.

Pateicoties iestrādātai naglošanas joslai, kura ir divas-trīs reizes lielāka nekā citiem ražotājiem, paši šindeļi ir platāki. Tas garantē kvalitatīvāku un divtik izturīgāku kalpošanu. Parasti laminētos šindeļus veido divas daļas, kas salīmētas ar modificētu bitumenu. Tikmēr IKO izmanto piecas bitumena joslas, padarot segumu divtik izturīgāku un drošāku. Dubultā, īpašas līmes aizsardzība neļauj mitrumam iekļūt starp plāksnēm. Arī uzklāšana ir padarīta precīzāka un vieglāka.

 

  • Tradicionālais segums liecina par augstas kvalitātes un izmeklētu izejmateriālu izvēli.

 Superglass, Superglass Biber, Superglass Hex segumi tiek ražoti ar pašu modernāko ražošanas iekārtu palīzību. Tradicionālie šindeļi ar visplāšāko krāsu izvēli rūpēsies par jebkura stila nama drošību.

 

  • Rombveida seguma īpašais klājums izcels jumta reljefu.

Armourshield un Diamant PLUS sēriju segumi ir lielisks akcents neparastam jumtam un unikālai ēkai. Īpašā klājuma forma un ēnu līnijas izcels jumta aprises.

 

  • Laminētie divslāņu segumi trīsdimensionālam efektam.

Cambridge Xpress un Cambridge Xtreme segumi ir dizainera radīti šindeļi ar arhitektonisko dimensiju. Izturīgais dubultais klājums ir viens no pieprasītākajiem segumiem tirgū, jo jebkuru ēku padara ievērības vērtu.

 

Piedāvājam arī aksesuārus un jumta papildmateriālus -  apakšklājus, ventilācijas izvadus, mastikas, naglas, skārda detaļas, VELUX jumta logus u.tml.

Sazinies ar mums, ja vēlies uzzināt vairāk!