Siltie ārsienu veidņi - droša un mūsdienīga nama noslēpums.

 

Privātmāju un daudzstāvu ēku būvniecība ar novatorisku sienas būves materiālu no nepildīta, ugunsdroša  ekstrudēta polistirola (EPS).

Silto ārsienu veidņi jeb silto veidņu sistēma nodrošina drošu, vienkāršu un ātru celtniecības procesu siltumizolējošu sienu būvē. Veidņiem ir paredzēta monolīta betona daļa pildījumam, pateicoties kam konstrukcijai ir nestspēja.

Veidņi sastāv no jaunās paaudzes siltumizolācijas materiāla – ekstrudētā polistirola (EPS). Tie satur grafītu, līdz ar ko tam ir labāki izolācijas un saules staru aizsardzības rādītāji, nekā citiem celtniecības materiāliem.

 

 

 Ātri un vienkārši

Siltie veidņi ir ātra un viegla celtniecības metode, kas ievērojami paātrina būvniecības procesu ar zemākām būvniecības izmaksām. Nepiepildītiem veidņiem ir minimāls svars, kas būtiski atvieglo būvdarbu gaitu. Komunikāciju kanālus var vienkārši izgriezt ar nazi vai izzāģēt ar rokas zāģi.

 

 Komforts gan ziemā, gan vasarā

Jaunās paaudzes bloki nodrošina par 15% lielāku siltumizolāciju ziemā. Tiem ir optimāla gaisa caurlaidība, kas ļaus ēkai “elpot” un izvairīties no iekštelpu pelēšanas un mitruma. Ugunsdrošai konstrukcijai ir teicama skaņas izolācija un aizsardzība pret saules staru tiešo iedarbību.

 

 Piemēroti jutīgiem cilvēkiem
Veidņi nesatur gāzveida vielas un kaitīgus hlorafluorakarbonātus vai formaldehīdus (CFC, HCFC) un rada veselīgu vidi jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem.

 

Kvalitāte un ilgmūžība

Veidņi ir izturīgi un laika gaitā nezaudē savu sākotnējo formu, nesairst un netrūd. Tie ir tvaika caurlaidīgi, ar augstu ūdens necaurlaidību un zemu mitruma absorbēšanu. Šīs īpašības padara veidņus par izturīgu un ilgmūžīgu celtniecības materiālu.

 

 Cel pat ziemā

Silto veidņu sistēma ideāli atbilst visām būvniecības prasībām, turklāt, šis materiāls nodrošina visātrāku būvniecības realizācijas procesu. Iespēja būvēt visu cauru gadu, arī ziemā pie - 20ºC temperatūras.

 

Sazinies ar mums, ja vēlies uzzināt vairāk!