STEGU ķieģeļflīzes – moderns solis tuvāk dabai!

Unikāls risinājums ar neatkārtojamu dizainu interjera, fasādes un dārza akcentēšanai ar nezūdošu dabas skaistumu. Ķieģeļflīzes no pasaulslavena ražotāja STEGU piedāvā visraibāko dizaina, krāsu un stilu apdares elementus, kas iztur mitruma, aukstuma un saules gaismas iedarbību, nemainot savu izskatu un krāsu daudzu gadu garumā. Plašais dizainu, krāsu, formu, stilu un izmēru klāsts radīs vēlamo efektu un noskaņojumu, iederoties gan moderna un izsmalcināta, gan veclaicīga un dabīga izskata mājoklī. 

 

 Ārdarbiem un iekšdarbiem

Izturīgās ķieģeļflīzes rotās dārza akas, terases, pakāpienu, mājas fasādes vai žoga stabu apdari gan privātmaju, kafejnīcu un restorānu ierīkošanai. Tās izcili papildinās interjeru - akcenta veidā dzīvojamo istabu sienas, virtuvi, kamīnus, starpsienas u.c.

 

 Izcila kvalitāte

STEGU ražošanā izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli. Uzņēmums ir strauji iekarojis Eiropas un pasaules tirgu kā ekoloģisks, izcils dekoratīvā apdares materiāla ražotājs ar klientam pieejamu cenu.

 

 Ilgstoša kalpošana

Ūdens, saules, karstuma un aukstuma izturīgas, tās gadiem ilgi veiks praktisko un estētisko funkciju, nemainot savu izskatu.

 

 Veiksmīgs dizaina risinājums

Praktiskas un izteiksmīgas, tas ir vienmēr aktuāls un interesants risinājums. Lielais krāsu, stilu un izmēru piedāvājums atradīs goda vietu jebkurā mājoklī. Tie izcels nama  neatkārtojamo stilu, padarot visparastāko mājas elementu par ievērības vērtu akcentu. Radi modernu un izsmalcinātu vai senlaicīgu un bagātīgu izskatu.

 

 

Sazinies ar mums, ja vēlies uzzināt vairāk!