Viss nepieciešamais skaista, izturīga un droša sapņu mājokļa uzcelšanai!

Jumtu materiāli

RIPO piedāvā pasaulslavena IKO ražotāja jumtu segumu, kura izgatavotie bitumena šindeļi slavējas ar kvalitātes un izcilības zīmi. Plaša krāsu izvēle un daudzu gadu garantija.

IKO jumtu segumu nebaidas pat stipra vēja, nelaiž cauri lietus ūdeni, neizbalē saulē, nezaudē savu efektivitāti un izskatu pat pēc daudziem gadiem un kalpo par lielisku vizuālo papildinājumu. Uzticies pārbaudītai kvalitātei un trīskāršai drošībai, kuru sniedz IKO šindeļi.

Apdares flīzes

Pēdējo gadu ģeniālākais risinājums, kas papildina gan ēkas fasādi un dārzu, gan interjeru. Dekoratīvās ķieģeļflīzes ir vienlaicīgi klasisks un moderns dabas akcents no STEGU, kas piedāvā nebeidzamu vizuālo un praktisko risinājumu variāciju ar augstas kvalitātes dabas elementiem.

Ekoloģiskās kompānijas STEGU ķieģeļflīzes ir ne vien vizuāli veiksmīga, bet arī praktiska izvēle privātmājas un dzīvokļa papildināšanai. Plaša stilu, krāsu, faktūru un zīmējumu izvēle, oriģināla un unikāla dizaina radīšanai iekštelpās un ārtelpās. Kamīna, virtuves un dzīvojamo sienu un nesošo stabu apdarei, dārza terases, žoga stabu, pakāpienu, dārza akas un nama sienu, pamatu, garāžas apdarei.

Jumta logi

Ripo jaunums mājaslapā - kvalitatīvie VELUX jumta logi un lūkas. VELUX  nodarbojas ar augstas kvalitātes jumta logu, iebūvēšanas piederumu un to aksesuāru ražošanu jau vairāk kā 70 gadus. Pateicoties dāņu prasībām attiecībā uz produktu kvalitāti un izsmalcinātajam skandināvu dizainam, VELUX produkti ir ne tikai tehniski, bet arī vizuāli pirmšķirīgi.