Viss nepieciešamais skaista, izturīga un droša sapņu mājokļa uzcelšanai!

 

Jumtu segumi

RIPO piedāvā pasaulslavena IKO ražotāja jumtu segumu, kura izgatavotie bitumena šindeļi slavējas ar kvalitātes un izcilības zīmi. Plaša krāsu izvēle un daudzu gadu garantija.

IKO jumtu segumu nebaidas pat stipra vēja, nelaiž cauri lietus ūdeni, neizbalē saulē, nezaudē savu efektivitāti un izskatu pat pēc daudziem gadiem un kalpo par lielisku vizuālo papildinājumu. Uzticies pārbaudītai kvalitātei un trīskāršai drošībai, kuru sniedz IKO šindeļi.

 

Dekoratīvās ķieģeļflīzes

Pēdējo gadu ģeniālākais risinājums, kas papildina gan ēkas fasādi un dārzu, gan interjeru. Dekoratīvās ķieģeļflīzes ir vienlaicīgi klasisks un moderns dabas akcents no STEGU, kas piedāvā nebeidzamu vizuālo un praktisko risinājumu variāciju ar augstas kvalitātes dabas elementiem.

Ekoloģiskās kompānijas STEGU ķieģeļflīzes ir ne vien vizuāli veiksmīga, bet arī praktiska izvēle privātmājas un dzīvokļa papildināšanai. Plaša stilu, krāsu, faktūru un zīmējumu izvēle, oriģināla un unikāla dizaina radīšanai iekštelpās un ārtelpās. Kamīna, virtuves un dzīvojamo sienu un nesošo stabu apdarei, dārza terases, žoga stabu, pakāpienu, dārza akas un nama sienu, pamatu, garāžas apdarei.

 

Ārsienu veidņi

Mūsdienīgas, siltas un drošas mājas sākums - ārsienu veidņi siltumizolējošu sienu būvniecībai. Pēdējo gadu inovācija, kas piedāvā izdevīgu, ātru un pats svarīgākais, drošu un ilgnoturīgu būvmateriālu, kas nodrošinās nama siltumu un sausumu jebkuros laikapstākļos.

Silto veidņu sistēma ir novatoriska sienu būves tehnoloģija, kuras pamatā ir ugunsdroša putu polistirola. Šis materiāls ir ātrs un vienkāršs risinājums, ar kuru celtniecība noris vienpadsmit vienkāršos etapos. Pamati, pagrabi, baseini, piebūves, industriālās un dzīvojamās ēka - bloki ļauj realizēt iecerēto projektu pat ziemas laikā!