Ekoloģiska greznība ar Stegu

22.08.2018

 

Dabīgais koks vienmēr spēlējis lielu lomu gan kā būvniecības, gan interjera materiāls, taču šoreiz dabīgās koksnes siltā aura atgriežas mājoklī kā galvenais sienu dekorācijas elements.

Aizmirstiet par krāsotām akcenta sienām, fototapetēm vai milzīgām sienas uzlīmēm. Pienācis laiks izvēlēties eleganci, kas neizies no modes un papildinās jebkuru interjeru ar tik aktuālo dabīgo materiālu.

 

RIPO piedāvā izcilu klāstu ar dekoratīviem koka paneļiem no pasaulslavena ražotāja STEGU – ātrs, oriģināls un ekoloģisks risinājums jebkuram dzīvoklim, privātmājai, restorānam vai veikalam!

Jau vairākus gadus aktuāla tēma ir eco produktu izvēle un dabas motīvi. Sākot ar spilveniem ar banānu lapu apdruku līdz lina galdautiem un māla traukiem. Pilsētnieki savos dzīvokļos arvien vairāk izvēlas ienest dabas elementus. Ejot laika ar tendencēm, STEGU nācis klajā ar praktisku, elegantu un vienmēr saistošu papildinājumu jebkuram mājoklim – dekoratīviem koka paneļiem.

 

Dabīgajam materiālam saglabāta kokam raksturīgās īpatnības, tekstūra un krāsa, padarot telpu vizuāli siltāku un mājīgāku. Koka paneļi neaizņem papildus platību pat vismazākajā dzīvoklī, toties piešķir pamanāmu un paliekošu akcentu. Koks ir klasisks materiāls, kas nekad nav izgājis no modes, taču STEGU tos pielāgojis mūsdienu aktualitātēm, parūpējoties par to, lai ikviens atrastu savām vēlmēm atbilstošas krāsas, formas un noskaņas paneļus, iederoties gan modernā, gan klasiskā interjerā.

 

Dekoratīvi koka paneļi ir veidoti no īstas koksnes, to dabīgie, siltie toņi un tekstūra piešķir telpai siltumu, bet nepadara to vizuāli smagnēju vai šaurāku. Tie ir viegli kopjami un neprasa īpašu apkopi un lieliski absorbē skaņu. Eksperimentējiet ar koka paneļu izvēli, lai atsvaidzinātu savas telpas. Ieviesiet pavisam nelielu akcentu uz nelielas sienas daļas, vai pilnība akcentējiet vienu istabas sienu.

 

PURE paneļi apvieno divas pasaulē aktuālākās īpašības – minimālismā ieturēto Skandināvu stilu un ekoloģisku akcentu. Vienkāršība, daba un klasisks minimālisms.

 

CUBE dabīgie koka paneļi palīdz dabai iederēties pat vismodernākajā namā. Ģeometriskās aprises un dabīga koka faktūra lieliski iederēsies nelielā, minimālisma stilā ieturētā telpā. Tie nepadara telpu smagnēju vai tumšu, un pat visnelielākajā telpā garantēti kļūs par galveno akcentu.

 

PIXEL panelis - smalks, viegls, bet pamanāms un saderīgs ar jebkura stila un kvadratūras telpu. Miniatūrais koka akcents kļūs par lielisku fragmentālu papildinājumu sienai, aizstājot gleznu. Tas lieliski sarokos modernismu un klasiku un veidos līdz detaļai pārdomāta interjera priekšstatu. Šis ir vienmēr aktuāls bet klasiski noskaņots modernisms.

 

QUADRO koka paneļi ir nedaudz lielāki izmērā un vairāk izceļ koka cildenumu un tekstūru. Tie kalpos par lielisku papildinājumu lielākas platības telpām, kas ierīkotas ekskluzīvi modernā vai tradicionālā stilā. Šī izvēle panāks ātras un iespaidīgas pārvērtības pavisam īsā laikā!

 

QUADRO MINI ir universālāka izvēle priekš tiem, kuriem iepatikās QUADRO paneļu ideja, bet telpas ir par mazu, lai uzņemtos tik lielu elementu. MINI ir lielisks akcents dzīvokļiem, kuri tik ļoti ilgojas pēc neviltota dabas pieskāriena lielpilsētas betona džungļos.

 

AXEN paneļu tekstūra un izmērs visvairāk atgādinās par to, ka šie ir 100% koka paneļi. Smalkās koka šķiedras detaļas ir drosmīgs risinājums modernam dizainam. Vienkārša, gareniska forma un izmēri ļauj kokam spēlēt savu “telpas atdzīvinātāja” lomu. Lieliski papildina skandināvu un minimālisma stila telpas. Unikāla, trīsdimensionāla tekstūra kļūs par aci piesaistošu akcentu gan mājokļa viesistabā, gan ofisa telpās.  

 

 

Apskati dekoratīvos koka paneļus mājaslapā vai dodies uz RIPO veikalu, kur palīdzēsim piemeklēt labāko izvēli Jūsu mājoklim! Gaidīsim Jūs RIPO veikalā Rīgā, Ventspils ielā 55 un Katlakalna ielā 11.