5 pirkumi jaunās sezonas sagaidīšanai dārzā un mājoklī

Ilgi gaidītais pavasaris sāk atplaukt, tāpēc pienācis īstais brīdis pievērsties svarīgajam - pieci veidi, ka nodrošināt papildus komfortu ikdienā dārzā, teritorija un mājoklī, neatkarīgi no tā, vai par savu mājvietu esi izvēlējies privātmāju, vai dzīvokli.

 

1. Stāvvieta sargs

Ja dzīvojat daudzdzīvokļu namā un automašīnas parkošanās vieta ir aktuāls ikdienas jautājums, tad stāvvietas barjeras ir praktisks pirkums, kas atvieglos ikdienas parkošanās, garantējot, ka Jums atvēlētā vieta netiks aizņemta.

Kā parastu budžeta variantu izvēlies mehānisku barjeru. To ir viegli pacelt un nolaist ar roku un nofiksēt ar atslēgu.

Lielākām teritorijām, piemēram apsargātām privātām, biroju un citu komerciālo ēku parkošanās zonām ar lielāku auto daudzumu, ir pieejama Itāļu ražojuma automātiskie stāvvietas sargi. Tie ir aprīkoti ar automātiku un darbināmi ar tālvadības pulti, neizkāpjot no auto. Viena pults spēj kontrolēt līdz par 4 sargiem – ērta opcija stāvvietas apsargam.  

2. Jumta segums

Katrs privātmājas saimnieks zina, ka ziemas gadalaikam noslēdzoties, svarīgi ir sakopt jumta segumu, novērtēt ziemas “pāridarījumus”. Ja pienācis laiks restaurēt vai pilnībā nomainīt bitumena šindeļu segumu – īstais laiks tuvojas!

Kanādas ražotāja IKO bitumena šindeļu kvalitāte runā pati par sevi - plašais segumu klāsts dažāda slīpuma jumtiem, daudzveidīga krāsu un dizainu palete pieskaņosies jebkura saimnieka vēlmēm un fasādes dizainam.

Izturīgajam segumam ir lielāks šindeļu izmērs un platāka naglojuma josla. Bitumena sastāvs neļauj krāsai izbalēt pat zem spožākajiem saules stariem, un spēj absorbēt skaņu un izturēt īpaši vējainus laikapstākļus.

Par to, kā pareizi piemeklēt īsto segumu savam mājoklim, un kā to pareizi kopt, lasi citos Ripo bloga rakstos.

3. Teritoriju vārtu un automātika

Ideāls komforta un drošības duets jebkurai teritorijai! Vārtu automātika padara Jūsu teritoriju ne vien drošāku, bet arī ērtāku, ļaujot atvērt vārtus ar tālvadības pulti, pogu, vai ciparnīcas kodu neizkāpjot no mašīnas un netērējot laiku vārtu vēršanai ar rokām.

Veramo un bīdāmo teritoriju vārtu rāmji tiek izgatavoti jebkurā vēlamā izmērā no izturīga metāla un kvalitatīvām detaļām.

Automātika ir kā punkts virs ‘i’ jebkuriem vārtiem, un šī aprīkojuma izvēle ir ne mazāk svarīga. Bīdāmo un veramo automātiku un papildaprīkojumu tirgus līderi, ar kuriem savu produkciju aprīko arī Ripo, ir ražotāji no Vācijas (Marantec) un Itālijas (Beninca). To produkti ir atzīti par vienu no labākajiem Eiropā, un ir piemēroti gan privātiem, gan intensīvas lietošanas nolūkiem.

4. Garāžu vārti

Reti kurš privātnams, garāža, laivbūda, darbnīca un noliktava ir iedomājama bez garāžu vārtiem. Paceļamos vārtus var vērt ar roku vai aprīkot ar automātiku, ierīkot mazās durvis ātrākai piekļuvei un stiklojumu papildus dizainam un dienasgaismai telpā.

Neskaitot pārdomāto dizainu un paneļu krāsu un dizainu veidus, Ripo vārti izceļas īpašībām, kas ir svarīgi faktori vārtu iegādē ar pārliecību, ka tie kalpos daudzus gadus. Vārti ir 40 mm biezi visā plaknē un starp metāla loksnēm ir siltumizolējošs pildījums. Piedāvājumā ir trīs paneļu dizaini un vairāki standarta toņi, taču var izvēlēties nokrāsot tos jebkurā tonī no RAL paletes. Krāsošana notiek ar pulverkrāsu – tā ir visnoturīgākā, un tai tiek dota 10 gadu garantija. Tāpat, vārtus iespējams cinkot, lai pasargātu tos no rūsas uz 20 gadiem. Paneļu ergonomiskais dizains neļaus iespiest starp tiem pirkstus, bet vairāku atsperu sistēma gādās par drošību, neļaujot vārtiem nokrist arī tad, ja plīst galvenā atspere.

Garāžas vārtus var vērt ar roku vai aprīkot ar  to pašu Beninca vai Marantec ražotāju automātiku un citām papildierīcēm, kas atvieglos un padarīs ikdienas lietošanu ātrāku, ērtāku un drošāku. Ja esi gana prasmīgs, un Tavā instrumentu kastē ir mērlente, skrūvgriezis, urbis un īsu brīdi pieejams kāds palīgs – vārtus vari pats ne vien izmērīt un pasūtīt, bet arī uzmontēt.

5. Saules žalūzijas

Ārējās fasādes žalūzijas ir elegants un ekoloģisks risinājums un ilgmūžīga alternatīva vidi piesārņojošiem, skaļiem, neglītiem un vasaras slimību izraisošiem gaisa kondicionieriem.

Gluži kā katrai ēkai ir sava nozīme un savs dizains – tā arī saules žalūziju klāsts ir tikpat plašs, lai varētu atrast veiksmīgu dizaina un vajadzību risinājumu jebkurai ēkai, un piešķirt tai jaunu izskatu un savu unikālu “odziņu” jeb saulesbrilles.

Saules žalūzijas pilda trīs funkcijas vienā – dabīgā veidā atvēsina telpu, aizstājot kondicionieri, bloķē saules gaismu par 80% efektīvāk nekā parastie aizkari, un kalpo kā lielisks dizaina elements fasādei. Šis ir pirkums, kas ir praktisks ne vien pavasarī un vasarā, bet arī rudenī un ziemā, kas saule atrodas zemāk un vairāk iespīd telpā. Uzstādi tos privātmājas un dzīvokļu logiem - izskatīsies vienlīdz labi gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Par žalūziju veidiem un priekšrocības vairāk vari lasīt mūsu bloga ierakstā.

 

Šos un citus produktus vari apskatīt un iepazīt vairāk mājaslapā. Ja ir radies jautājums vai interese par kādu no precēm, sazinies ar mums.