Bīdāmie vārti L

Preces kods: 5311
 • Lielā sija
 • Min platums 3 m
 • Augstums līdz 1.8 m
 • Liela izmēra vārtiem platumā līdz 6 m
 • Augsta nestspēja
Sākot no: 665.50 € / gab. *ar PVN
Aprēķini pats

Liela izmēra vārtu rāmis platumā līdz 6 metriem. Vārtiem piemīt augsta nestspēja un augsta izturība - lieliska izvēle platām teritoriju iebrauktuvēm un industriālas nozīmes vārtiem.

 

Praktiski un uzticami

Vārti veic ne tikai teritorijas nožogojuma un iebraukšanas funkcijas, bet arī nodrošina papildus drošību saimniekiem. Populāri izmantošanā gan komercplatībās, gan privātmājās, vārti ir piemēroti intensīvai lietošanai jebkuros laikapstākļos. Ziemā nav nepieciešama iebraucamās zonas attīrīšana no sniega.

 

Kvalitāte un izturība

Vārtu rāmis izgatavots no izturīga augstas kvalitātes metāla, sijas tiek piemeklēta atbilstoši vārtu izmēram un apšuvuma svaram. Konstrukcijai piemeklēti kvalitatīvi un izturīgi bīdamās daļas riteņi, lai nodrošinātu klusu vārtu darbību.

Arī liela platuma vārtu konstrukcija iztur lielu apšuvuma svaru un nezaudē darba stabilitāti pat vējainos laikapstākļos.

 

Pielāgojams dizains

RIPO bīdāmos vārtus var pielāgot Jūsu mājokļa individuālajam dizainam un teritorijas īpatnībām. Metāla rāmis piemērots visa veida apdarei (metāla kalumi, koka dēļi u.c.) Automātika tiek piedāvāta konkrēto izmēru un smaguma vārtiem, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un nevainojamu vēršanos.

 

Sīkāk par katras automātikas specifiku uzziniet atsevišķi pie automātikas sadaļas.

 

 

Saistītās preces

 • Sākot no: 402.33 € *ar PVN
  Apskatīt

  Beninca BULL automātika

  Itāļu kvalitāte un dizains Tikai metāla detaļas Mehāniski gala stāvokļi Klusi un neuzkrītoši Vienkārša un uzticama darbībā Max platums 8 m Max svars 800 kg

 • Sākot no: 387.67 € *ar PVN
  Apskatīt

  Marantec Premium automātika

  Vācu kvalitāte un tikai metāla detaļas Plašs papildaprīkojuma un funkciju klāsts Jaunās paaudzes tālvadība Saudzīga un precīza aizvēršanās Kompakts un moderns dizains Klusa un neuzkrītoša Vienkārša montāža - uzstādi pats Max platums 8 m Max svars 800 kg

 • Sākot no: 417.63 € *ar PVN
  Apskatīt

  Marantec Standarta automātika

  Vācu kvalitāte un tikai metāla detaļas Plašs papildaprīkojuma un funkciju klāsts Saudzīga un precīza aizvēršanās Klusi un neuzkrītoši Ātrākā savā klasē Vienkārša montāža - uzstādi pats Max platums 8 m Max svars 800 kg