Bīdāmie vārti

Preces kods: 8384
  • Ražojam paši Latvijā
  • Pielāgojams dizains
  • Ieteicams mazām teritorijām
  • Max platums 8 m
  • Max svars 800 kg
Sazināties

 

Neaizņem lielu platību

Bīdāmie vārti neaizņem papildus platību jūsu teritorijā. Vārti atbīdās uz sāniem pa labi vai pa kreisi, tāpēc auto ir iespējams novietot uzreiz aiz vārtiem.

 

Praktiski un uzticami

Vārti veic ne tikai teritorijas nožogojuma un iebraukšanas funkcijas, bet arī nodrošina papildus drošību saimniekiem naktī.  Populāri izmantošanā gan komercplatībās, gan privātmājās, tie ir spējīgi izturēt lielu svaru, nezaudējot stabilitāti un nevainojami līdzenu un klusu darbību. Tie ir īpaši izturīgi pret vēju, lietu un aukstumu un neprasa iebraucamās zonas attīrīšanu no sniega ziemā.

 

Pielāgojams dizains

RIPO bīdāmos vārtus ir iespējams pielāgot Jūsu mājokļa individuālajam dizainam. Vārtus var apdarināt ar dažāda veida apdares materiāliem, kas iekļausies teritorijas arhitektūrā – metāla kalumi, koka dēļi un citi žoga materiāli.

 

Komforts jebkurā situācijā

Izgatavoti, domājot par cilvēku! Tos var atvērt ar tālvadības pulti neizkāpjot no mašīnas vai neizejot no mājas. Pults gaismiņas liecina par vārtu stāvokli – īpaši ērti, ja vārti nav Jūsu redzeslokā.

 

Pārbaudīta kvalitāte

Vārtu ražošanā tiek izmantoti tikai labākie materiāli, kuri gadu gaitā sevi pierādījuši un uzlabojuši ar tehniskām inovācijām. RIPO ražotie vārti tiek komplektēti ar Marantec (Vācija) un Beninca (Itālija) uzņēmumu automātiku, ar kuru kvalitāti mēs varam lepoties.

 

Drošība un aprīkojums

Jūsu ērtībām ir iespēja izvēlēties dažādus iestatījumus, piemēram, vārti paši automātiski aizvērsies, kā tikko auto izbrauks tiem cauri. Tos ir iespējams papildināt ar vairākiem aksesuāriem, kas atvieglos ikdienu vēl vairāk:

  • atdures sensori - liks vārtiem kustības brīdī apstāties, ja to ceļā parādīsies auto, cilvēks vai cits objekts
  • foto drošību - aptur vārtu kustību, pirms vārti ir atdūrušies pret mašīnu vai citiem šķēršļiem. Tas palīdz izvairīties no mašīnas skrāpējumiem, braucot cauri vārtiem, kad netīšām esat nospiedis aizvēršanās pogu
  • kodu atslēgu - ievadot PIN kodu iespējams atvērt / aizvērt vārtus. Labs risinājums, kad tālvadības pults nav pa rokai vai teritorijai ir daudz lietotāji. Ar vienu atslēgu var vadīt 4 objektus
  • signāllampu - pievērš uzmanību, kad vārti ir darbībā

Automātikas uzstādīšana ir viegla - to ir iespēja uzstādīt patstāvīgi.

 

Marantec automātikai ir atdures sensori, kas liks vārtiem kustības brīdī apstāties, ja to ceļā parādīsies auto, cilvēks vai cits objekts. Noteikti jāaprīko ar foto drošību, kas ļaus atpazīt svešķermeni, pirms vārti būs saskārušies ar mašīnu. Netraucētai darbībai strāvas pārrāvuma gadījumos var izvēlēties rezerves akumulatora bloku. Pirkstu nospieduma lasītājs un kodu atslēga ir īpaši ērti papildinājumi tad, ja ikdienā ir vairāki lietotāji un vārtu bīdāmo vārtu vienības.

Beninca automātiku var papildināt ar foto drošību – tā apturēs vārtu kustību pirms tie atdursies pret šķērsli. Kodu atslēga ļaus kontrolēt līdz 4 teritorijas vārtiem un būs īpaši ērta mājoklim, kur ir vairāki lietotāji.

Sīkāk par katras automātikas specifiku uzziniet atsevišķi pie katras automātikas.