Komforts bez kondicioniera!

Ārējās aizsargžalūzijas ir veiksmīgs ēnojumu risinājums, kas ļauj viegli un ērti kontrolēt saules gaismu telpā, pasargājot to no uzkaršanas. Žalūzijas uzstāda ēkas ārpusē, nevis telpas iekšpusē, lai vēl efektīvāk saglabātu telpā patīkamu klimatu.

Tās ir par 80% efektīvākas nekā iekšējās žalūzijas, jo saules karstums tiek atstāts mājas ārpusē, nevis iekšpusē. Aizsargžalūzijas  iespējams uzstādīt uz jebkuras ēkas, ļaujot apturēt saules staru gaismas un karsto viļņu ietekmi un pasargājot interjera apdari no izbalēšanas.

 

Kādēļ vērts izmantot ārējās žalūzijas?


 Efektīva gaismas kontrole

Jūs varat aizmirst par saules gaismu jebkurā sev vēlamajā brīdī! Iegūsti ēnotu iekštelpu vai nobloķē sauli pilnībā - baudi netraucētu miegu dienas vidū, skaties filmu vai slēpies no karstās vasaras saules! Mainot ārējo žalūziju leņķi, Tu varēsi viegli kontrolēt saules gaismas daudzumu telpās pēc saviem ieskatiem.

 

 Teicama klimata kontrole

Saules stari iekšējās žalūzijas uzkarsē, kā rezultāta tās kļūst par “sildītāju” un uzkarsē telpu. Tāpēc ārējās saules žalūzijas ir līdz pat 80% efektīvākas, jo tās uzkarst ārpus telpas. Rezultātā Jūsu nams saglabā patīkamu klimatu telpā, bez kondicioniera palīdzības.

 

 Ekonomiski izdevīgi

Salīdzinot ar gaisa kondicionieri, kas atvēsina telpu ar lielu elektrības patēriņu un prasa regulāras apkopes, ārējās aizsargžalūzijas bez elektrības patēriņa saglabās telpā patīkamu klimatu.

 

Veiksmīgs dizaina risinājums

Ārējās žalūzijas ir lielisks papildinājums modernam un mūsdienīgam ēkas izskatam. Tās būs viegli pieskaņot jebkurai ēkai, jo ir pieejams plašs žalūziju veidu un krāsu piedāvājums ikvienai gaumei.

 

 Ērta lietošana

Pateicoties mūsdienīgam automātikas aprīkojumam, ir iespējami vairāki vadības veidi – manuāli, ar tālvadību vai pilnīgi automātizēti ar viedtālruņa palīdzību, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Četri vadības veidi

 • Ar roku - ar kurbuļa palīdzību, atļauj pacelt, nolaist žalūzijas un mainīt to leņķi.
 • Sienas poga - atļauj pacelt, nolaist žalūzijas un mainīt to leņķi.
 • Tālvadības pults - atļauj pacelt, nolaist žalūzijas un mainīt to leņķi.
 • “Gudrā māja” – automatizēta vadība, kas Jūsu vietā regulēs saules žalūzijas. Tā saņem datus no meteoroloģiskās stacijas, balstoties uz kuriem žalūzijas patstāvīgi regulē savu stāvokli, nodrošinot optimālu un drošu darbību:
  • saulainā dienā žalūzijas nolaižas, lai pasargātu telpas no pārkaršanas
  • stiprā vējā žalūzijas paceļas, pasargājot tās no vēja postījumiem
  • vāja apgaismojuma laikā žalūzijas paceļas, ļaujot ienākt lielākam gaismas daudzumam
  • naktī aizvērsies ciet
  • gadalaiku režīmi – vasarā darbojas kā saules aizsargs, ziemā atļauj telpai sasilt
  • vadāms ar viedtālruni, planšeti vai datoru

 

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildus informāciju par ārējām žalūzijām, to iegādi un uzstādīšanu!