Ārējās RULLO žalūzijas

Preces kods: s3
 • Veiksmīgāks dizaina risinājums fasādēm
 • Aizsedz loga skatu no nevēlamiem garāmgājēju skatieniem
 • Pasargā no UV starojuma
 • Rada vienmērīgu klimatu visā telpā
 • Par 60% efektīvākas par jebkurām iekšējām žalūzijām
 • Plaša audumu un krāsu izvēle
 • Ilgnoturīgas un piemērotas dažādiem laikapstākļiem
 • Viegli ierīkojamas un ērti lietojamas.
Sazināties

Ārējās RULLO žalūzijas palīdz saglabāt vienmērīgu temperatūru iekštelpās un samazināt telpu kondicionēšanas izmaksas. Īpaši apstrādāts audums neizbalē saulē, aiztur un atstaro saules starus. 

 

Dizains

Salīdzinājumā ar horizontālajām žalūzijām atšķirīgs dizaina risinājums, kas ļauj variēt ar daudzveidīgu krāsu un audumu faktūru izvēli. RULLO salīdzinājumā ar smagnējākām horizontālajām žalūzijām viegli iekļaujas fasādē. 

Klimats

To galvenā funkcija ir aizsargāt telpu no uzkaršanas. Ārējās žalūzijas līdz pat 60% efektīvāk pasargā telpu no uzkaršanas nekā iekšējās žalūzijas. Tā kā infrasarkanie stari caur stiklu sakarsē iekšējās žalūzijas telpās, tās pārtop par sava veida sildītāju, turpretim ārējās žalūzijas tiek uzkarsētas, taču siltums paliek ārpusē. Žalūziju efektivitāte ir atkarīga no izvēlētā auduma un saules gaismas caurlaidības pakāpes. 

Rūpes par veselību

Lietojot saules žalūzijas, Jums nebūs jāizmanto gaisa kondicionētājs. Tas it īpaši svarīgi ģimenēm ar mazuļiem, jo bērniem patīk rotaļāties uz grīdas, kur gaisa cirkulācijas plūsma ir visaugstākā. Izmantojot gaisa kondicionētāju, veidojas nevēlama aukstā gaisa plūsma, kas var veicināt saaukstēšanos vasaras karstajā periodā. 

 

Efektīva gaismas kontrole

Pateicoties gaismas kontroles funkcijai, iespējams samazināt gaismas daudzumu telpā, ja tā ir traucējoša, vai arī pilnībā aizsegt logu diennakts tumšajā laikā. Žalūzijas teicami arī aizsargā mājokli no ziņkārīgiem skatieniem, taču pilnībā neaizsedz skatu no telpas iekšpuses – tas atkarīgs no izvēlētā auduma caurredzamības. 
Izmantojot „Gudrās mājas” vadību, Jūs varat veikt nepieciešamos iestatījumus, lai vēja un saules sensori regulētu žalūzijas atkarībā no laikapstākļiem, kā arī tumšajā diennakts laikā žalūzijas automātiski aizvērtos un Jūs būtu pasargāti no ļaužu acīm.

Citas izmantošanas iespējas

RULLO ārējās žalūzijas ierasts lietot logos, lai mājoklī radītu patīkamu gaisotni. Taču tās ir iespējams izmantot arī lapenēs, terasēs, kā nolaižamu sienu, lai paslēptos no saules vai vēja, kā arī ierīkot slīpajos vai horizontālajos ziemas dārzu jumtos. 

Vadība

Ar roku

Ar automātiku – vadāma ar tālvadības pulti vai sienas pogu, sniedzot iespēju pacelt un nolaist žalūzijas

Ar programmējamu automātiku – „Gudrā māja”

Montāža

Pie loga rāmja

Uz loga ailes

Audumu katalogs rullo žalūzijām

Saistītās preces

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Fiksēti saules aizsargpaneļi

  Dizaina risinājums fasādēm, pārkarēm vai norobežojumiem Fiksētās lameles Aizsardzība no saules Augsta kvalitāte Īpaši izturīga un stingra konstrukcija, kas veidota no ekstrudēta alumīnija Viena moduļa maksimālais platums – 4 m Viena moduļa maksimālais augstums – 6,02 m

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Ārējās Venēcijas žalūzijas

  Veiksmīgs dizaina risinājums fasādēm Īpaši piemērotas „pasīvām” mājām Pasargā telpu no uzkaršanas Rada vienmērīgu klimatu visā telpā Komforts bez kondicionētāja Īpaša izturība un kvalitāte Aizsargā mājokļa interjeru no izbēlošanas saulē Viegli kopjamas Ērti ierīkojamas un viegli pielāgojamas

 • 0 € *ar PVN
  Apskatīt

  Saules aizsargpaneļi

  Lielisks dizaina risinājums ēkām Aizsardzība no saules Augsta kvalitāte Plaša krāsu un formu izvēle Īpaši izturīga un stingra konstrukcija Viena moduļa maksimālais platums – 4 m Viena moduļa maksimālais augstums – 6,02 m Lameļu leņķis ir maināms 0 līdz 90 grādiem