Drošība un privātums ir iemesli, kāpēc vajadzētu izvēlēties kvalitatīvus vārtus gan dzīvojamajām teritorijām, gan industriālos objektos.

Piemērotāko risinājumu katrā situācijā ietekmē teritorijas un ēku plānojums, to noslogojums. Tāpēc kvalitatīva un piemērota produkta izvēle garantē, ka vārti kalpo ilgi, sniedz ne tikai drošību un privātumu, bet arī harmoniski iekļaujas kopējā ainavā un arhitektūrā.

Ripo projektētie un izgatavotie vārti apmierina visas klientu prasības pēc augstas kvalitātes, funkcionalitātes un pieejamām cenām.

 

  • Garāža, kas būvēta kā atsevišķa ēka vai iekļauta kopējā ēkas plānojumā, ir ierasts risinājums, kas redzams gandrīz visos jaunajos privātmāju un bieži arī daudzdzīvokļu māju projektos. Tāpēc garāžu vārti ir neaizstājams elements, lai rūpētos par sava kustamā un nekustamā īpašuma drošību. Var izvēlēties ekonomisku, standarta vai īpaši augstas kvalitātes un drošības risinājumu. Tas atkarīgs no finansiālajām iespējām un garāžas plānotā noslogojuma. Garāžas ērtai izmantošanai pieejami automātiskie vārti, kas ir būtiski, lai taupītu savu laiku un nodrošinātu vēlamo komfortu.

 

  • Toties mājas pagalms ir tā zona, kurā ir vēlme justies droši, bez raizēm ļaut spēlēties bērniem un mājdzīvniekiem, tāpēc bīdāmie vai veramie teritoriju vārti ar automātiku ir loģisks risinājums īpašumiem, kam ir pagalms. Tos var pielāgot mājas arhitektūrai, kombinējot koka, metāla un citu materiālu elementus, lai varētu saglabāt harmonisku kopējo teritorijas izskatu. Teritoriju vārti arī būs neaizstājami uzņēmumu saimnieciskās darbības un ražošanas zonu norobežošanai, lai kontrolētu automašīnu un cilvēku plūsmu vietā ar ierobežotu pieejamību. Vārtu automātika nodrošina to, ka piederīgās personas un autotransports var ērti un droši iekļūt teritorijā.

 

  • Industriālos objektos saimnieciskās telpas ir būtiski aprīkot tā, lai maksimāli optimizētu darbu, taupītu laiku, pēc iespējas samazinātu siltumenerģijas zudumus, tādejādi samazinot ēkas ekspluatācijas izmaksas. Tāpēc šajā segmentā pieejami dažādu veidu kvalitatīvi, izturīgi un siltināti sekciju tipa industriālie vārti, kas ļauj telpas pielāgot konkrētam saimnieciskās darbības veidam, efektīvi izmantot visu platību, padarīt ērtāku telpu uzkopšanu. Ir pieejams vārtu papildus aprīkojums pēc klienta vēlmēm — iebūvētās servisa durvis, lodziņi, pilnstikla sekcijas, kā arī dažādi vārtu pacelšanas un aizslēgšanas risinājumi - aizbīdņi, atslēgas, automātika.

 

  • Pievēršot klientu ērtībām vislielāko uzmanību, tiek izmantota tikai uzticama un droša vārtu automātika no Vācijas (MFZ) un Itālijas (Beninca), nodrošinot, ka automātiskie vārti kalpo bez problēmām. Vārtu automātika ražota tikai no metāla detaļām, tajā tiek izmantotas eļļas, kas paildzina mehānisma kalpošanas mūžu, piedāvājot klientiem izturīgu, ērtu un praktisku produktu, kas daudzus gadus nesagādās raizes. Vārtu automātika pielāgojama klienta vajadzībām, vadoties pēc tā, cik intensīva slodze ir paredzēta. Pieejami dažādi automātikas vadības mehānismi (pults, koda atslēga, atslēgas, indukcijas cilpa, pirkstu lasītājs u.c.), kas izmantojami atbilstoši klientu prasībām un ikdienas vajadzībām.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk